Vítejte na stránkách Studia Lenny - Lenky Krškové
Studio Lenny – vizážistika, líčení, kosmetické poradenství, e-shop
Studio Lenny – vizážistika, líčení, kosmetické poradenství, e-shop

Svatební líčení

Vizážistické studio Lenky Krškové

Nevěsta a ženich - dvě nejdůležitější osoby na svatbě, na které se upírají zraky všech přítomných.

K celkové dokonalosti nevěsty patří zajisté svatební líčení. Svěřte se do našich rukou a nechte se hýčkat právě v tento, slavnostní a jedinečný den. Vykouzlíme Vám za použití fixátorů, podkladových bází, dlouhotrvajících makeupů, make-up, který vydrží celý den i celou noc. Zejména v letních měsících, v horkých dnech, je důležité myslet na kvalitu a odolnost make-upu.

S líčením nevěst máme zkušenosti a víme, že líčení musí vypadat výborně nejen v reálu, ale i na fotkách. Samozřejmostí je nejen dodržování profesionálních technik líčení, ale především vyhovění přání nevěstě, komunikace mezi nevěstou a vizážistkou, protože nevěsta se musí cítit s líčením dobře a příjemně.

Jak probíhá svatební líčení u nás?

Pokud nám to čas umožňuje, začínáme s nevěstou pracovat již několik měsíců před svatebním dnem. Ale ráda se ujmu i nevěst, kterým zbývá do svatby i pár dní.

První setkání - udělám nevěstě bezplatnou analýzu pleti a sestavíme individuální program péče o pleť tak, aby její pleť vypadala ve svatební den, co nejlépe. Zdravá a krásná pleť je základem pro nádherné nalíčení. Umím si poradit i s problematickou pletí (akné, suchost a mastnosta pleti, pigmentové skvrny...).

Druhé setkání - vybereme společně vhodný make-up, uděláme zkoušku líčení. Pro co nejvhodnější nalíčení se řídím především přáním klientky a také jsou důležité informace jako barva a styl svatebních šatů a barva svatební kytice.

Třetí setkání - líčení ve svatební den - u nás v salonu nebo přijedeme k Vám domů.

Kam dále

Svatební líčení
Svatební líčení
Svatební líčení
Svatební líčení