Vítejte na stránkách Studia Lenny - Lenky Krškové
Studio Lenny – vizážistika, líčení, kosmetické poradenství, e-shop
Studio Lenny – vizážistika, líčení, kosmetické poradenství, e-shop

Vizážistika, kosmetické poradenství

Vizážistické studio Lenky Krškové

Nevíte si rady se svým vzhledem? Toužíte po změně nebo prostě jen potřebujete poradit? Hledáte kvalitní kosmetické výrobky, které kompletně vyřeší Vaše problémy s pletí?
Jako certifikátovaná vizážistka nabízím kompletní služby v oblasti vizáže a péče o pleť – kosmetické poradenství, denní, večerní, slavnostní a svatební líčení, barevnou typologii – určení barevného typu, doporučení vhodných barev, vzorů, střihů, realizace účesů. Ve spolupráci s kadeřnicí děláme kompletní proměny.

 

Bezplatné kosmetické poradenství – zúčastněte se bezplatného kosmetického poradenství, kde Vám určím typ pleti a naučím Vás, jak o ni správně pečovat. Poradím, jak se správně líčit, a ukážu nové trendy líčení. Budete si moci vyzkoušet vynikající účinky kosmetických přípravků Mary Kay.

Čeká na Vás:

  • analýza Vaší pleti, určení Vašeho typu pleti
  • individuální program péče o pleť, naučím Vás jak o pleť správně pečovat
  • budete ošetřena přípravky Mary Kay
  • odborné poradenství
  • líčení

Naučíte se jak správně pečovat o pleť, protože kosmetika nezačíná u barev, ale u správné péče o pleť. Každodenní pětiminutová péče o pleť je základem toho jak budete vypadat za 5 dní, 5 měsíců, 5 let...

Poradenství v líčení - Vyberu pro Vás vhodné barvy očních stínů, rtěnky a tvářenky, vysvětlím jak správně zvolit make-up, jak správně aplikovat stíny, make-up, rtěnku, tvářenku…

Svatební líčení – Jak to probíhá? Pokud nám to čas umožňuje začínám s nevěstou pracovat již několik měsíců přes svatebním dnem. Ale ráda se ujmu i nevěst, kterým zbývá do svatby i pár dní.
První setkání – udělám nevěstě bezplatnou analýzu pleti a sestavíme individuální program péče o pleť tak, aby její pleť vypadala ve svatební den, co nejlépe. Zdravá a krásná pleť je základem pro nádherné nalíčení. Umím si poradit i s problematickou pletí ( akné, suchost a mastnosta pleti, pigmentové skvrny…).
Druhé setkání – vybereme společně vhodný make-up, uděláme zkoušku líčení. Pro co nejvhodnější nalíčení se řídím především přáním klientky a také jsou důležité informace jako barva a styl svatebních šatů a barva svatební kytice.
Třetí setkání – líčení ve svatební den – u mě v salonu nebo přijedeme k Vám domů.

Barevná typologie - Poradíme Vám jaká barevná paleta vám bude slušet a správně zvolené barvy podtrhnou vaši přirozenou krásu.

Dárkové poukazy – Nabízím dárkové poukazy na líčení a kosmetické služby v různých finančních hodnotách. Potěště své blízké mými službami. Která žena si nepřeje být krásná?

Dárkové balíčky – Připravím Vám dárkové balíčky jak pro ženy tak i muže v dohodnuté hodnotě a struktuře výrobků. Balíčky dodáváme v krásném dárkovém balení a součástí každého balíčku je i dárkový poukaz v hodnotě 450kč na kosmetické poradenství a líčení, který od nás získáváte zdarma jako bonus k zakoupenému balíčku.